Fot. Materiały prasowe

Ostatni singiel Fransa przed premierą debiutanckiego albumu!

Posłuchaj „Mm mm mm” z płyty „Present”, która ukaże się 24 lipca

24 lipca ukaże się debiutancki album Fransa, zatytułowany „Present”. Artysta mający na swoim koncie hity „Who’s Da Man” i „If I Were Sorry”, które znalazły się na wielu listach przebojów w całej Europie, zaprezentował dzisiaj singiel „Mm mm mm”. Wraz z wydanymi już utworami „Monday” i „On A Wave”, nowa piosenka zapowiada nowy album Fransa.

Frans o nowym singlu:

Ta piosenka jest dla mnie o tym, jak nieprzewidywalne jest życie i jak bezsilny czujesz się, kiedy nie potrafisz przewidzieć, jak coś się potoczy”

Kariera Fransa rozpoczęła się na dobre wraz z występem podczas konkursu Eurowizji w 2016. Jego utwór „If I Were Sorry” zdobył łącznie 251 punktów, dzięki czemu Frans uplasował się na 6. miejscu w finale konkursu. To nie był jednak koniec historii tej piosenki. Wszystkie największe polskie stacje radiowe zakochały się w tej kompozycji. Od swojej premiery można go było usłyszeć na radiowej antenie prawie 3500 razy! Frans trafił także na listy najczęściej odtwarzanych artystów na Spotify w Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Danii, Turcji i Niemczech.

Frans

Kiedy miałem 16 lat, poczułem, jak smakuje sukces dzięki „If I Were Sorry”. To było świetne uczucie. Dziś mam 21 lat i zyskałem doświadczenie, które pozwoliło mi odkryć moje oryginalne brzmienie. Chciałbym pokazać Wam pełen obraz tego, jakim jestem artystą. „Present” to mój podarunek dla samego siebie, jak również dla każdego, kto chce słuchać mojej muzyki