Mad-Music.pl

Krakowski muzyk powraca pod koniec wakacji z nowym autorskim albumem zatytułowanym trzy.zero. Już dziś premiera drugiego singla promującego to wydawnictwo O słowach. Do utworu powstał teledysk, którego pomysłodawca i reżyserem jest Michał Tylka.

Jeśli interesujecie się polską muzyką alternatywną, to na pewno znacie Piotra Madeja, który jako Patrick the Pan kilka lat temu zaskoczył rodzimy rynek utworami Bubbles czy Niedopowieści (z gościnnym występem Dawida Podsiadło). Teraz szykuje nowy materiał.

Pierwszy singiel z nadchodzącej płyty Patricka the Pana narobił sporo zamieszania pod koniec 2017 roku. Imiona Tajfunów, na którym obok Piotra można było usłyszeć także Ralpha Kaminskiego, obrazował kontrowersyjny klip składający się z nagrań z ulicznych demonstracji i protestów. Czy teledysk do nowego utworu O słowach również odbije się szerokim echem?

O słowach to drugi singiel zapowiadający trzecią autorską płytę w dorobku Patricka the Pana. Tytuł trzy.zero nie tylko wskazuje na jego kolejność w dorobku artystycznym, ale przede wszystkim odnosi się do trzeciej dekady życia muzyka:

W tym roku będę obchodził 30ste urodziny. Oficjalne pożegnanie młodości to dobry czas na wzięcie na muzyczny warsztat samego siebie: stąd zatem tytuł trzeciej płyty.

Premiera trzeciego albumu odbędzie się pod koniec wakacji tego roku.


Więcej:

Patrick the Pan na Facebooku

Avatar

Małgorzata Soboczyńska

Wiele razy w życiu wybrałam zły kierunek, ale w końcu dotarłam tam, gdzie być powinnam. Studiuję dziennikarstwo i komunikację społeczną, a tu spełniam muzyczne marzenia.

Inspirują mnie Ralph Kaminski, Coldplay, Kortez, Paweł Domagała, LemON – czyli w wielkim skrócie muzyka wrażliwa. Ale jestem otwarta na wszystko co dobre, nie skreślam żadnego gatunku ani muzyka! I tym co wpada mi w ucho, dzielę się tutaj :)

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!