Mad-Music.pl

[PREMIERA] Sigrid oficjalnie zamyka EP–kę “Raw”!

Sigrid jest młodą Norweżką pochodzącą z maleńkiego miasteczka i od najmłodszych lat zajmowała się komponowaniem i pisaniem. Cały wysiłek został wynagrodzony, bo w 2018 roku – jako jedyna wokalistka niepochodząca ze Stanów czy Wielkiej Brytanii – mając na koncie zaledwie EP–ki, wygrała prestiżowy plebiscyt BBC Sound.

Jej muzyczna droga rozpoczęła się ponad pięć lat temu, a wokalistka wydała już dwie EP–ki. Ta druga, Raw, została już w pełni oficjalnie wydana – trzy utwory już ujrzały światło dzienne (I Don’t Want To Know, High Five oraz Focus) a kilka dni po występie na Open’erze Sigrid wydała ostatni singiel zamykający minialbum.

Wszystkie utwory wydane przez Norweżkę – zarówno z najnowszej EP–ki, jak i poprzedniej  Don’t Kill My Vibe, głośnym echem odbiły się na całym świecie. Świadczą o tym nie tylko wyświetlenia na YouTube czy odtworzenia w serwisach streamingowych, ale i licznie zgromadzona publika na koncertach. Sigrid kupuje wszystkich swoją autentycznością i talentem – na scenie pojawia się z czteroosobowym składem, w naturalnej odsłonie a do tego wszystkiego ubrana jak przeciętna nastolatka (w białe T-shirty, jeansy i trampki). Dlatego niezmiernie cieszy nas fakt, że wokalistka pracuje nad długogrającym, debiutanckim wydawnictwem.


Więcej:

Sigrid na Facebooku

Avatar

Małgorzata Soboczyńska

Wiele razy w życiu wybrałam zły kierunek, ale w końcu dotarłam tam, gdzie być powinnam. Studiuję dziennikarstwo i komunikację społeczną, a tu spełniam muzyczne marzenia.

Inspirują mnie Ralph Kaminski, Coldplay, Kortez, Paweł Domagała, LemON – czyli w wielkim skrócie muzyka wrażliwa. Ale jestem otwarta na wszystko co dobre, nie skreślam żadnego gatunku ani muzyka! I tym co wpada mi w ucho, dzielę się tutaj :)

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!