Paweł Izdebski koncertuje… w internecie!

Twórca utworu „Niewiarygodne”, którym wokalista zapowiada nadchodzącą płytę pt. „@strach”, ogłosił właśnie niebanalny koncert z zespołem muzycznym, w którym można wziąć udział nie wychodząc z domu.

Koncerty internetowe to stosunkowa nowość na rynku muzycznym, szczególnie jeśli mowa o Polsce. Przedsięwzięcie jest dość trudne, biorąc pod uwagę nieprzetarte szlaki i masę niezbędnego sprzętu. Izdebski jednak nie boi się wyzwań i podejmuje rękawicę zapewnienia najwyższej jakości streamingu audio i wideo na żywo dla swoich widzów. Jak mu wyjdzie? Przekonać się możemy już w poniedziałek, 23 września, o godzinie 20. Na amerykańskiej platformie StageIt.com zespół zaprezentuje ok. 40 minutowy set akustyczny, którym zaprasza na trasę „Niewiarygodny Tour” promującą nadchodzący krążek „@strach”.

Nie jest to jednak pierwszy taki koncert w historii artysty. 24 czerwca 2019r. na tej samej platformie zaprezentował się z zespołem z małego pokoju w Warszawie. Koncert jednak był limitowany tylko dla fanklubu muzyka, jako podziękowanie za wsparcie dla jego twórczości. Teraz, po zdobyciu doświadczenia, otwiera się na szerszą publikę i zaprasza wszystkich słuchaczy do wzięcia udziału w koncercie, który odbędzie się w ogrodzie członków zespołu.
Kim jest Paweł Izdebski?
Do dziś znany szerzej jako wokalista Studio Accantus czy gitarzysta Ralpha Kaminskiego.W 2017r. wydał debiutancką EPkę pt. „Książę Naiwności”, finansując ją kampanią crowdfundingową. Artysta po raz kolejny samodzielnie wydaje album, tym razem rezygnując z popowego i bajkowego klimatu epki na rzecz bardziej rockowych, alternatywnych brzmień, co można usłyszeć w wydanym niedawno pierwszym singlu „Niewiarygodne”.