Paweł Izdebski na południu Polski!

Gratka dla fanów charyzmatycznego artysty! Paweł Izdebski, jeden z najlepszych polskich gitarzystów młodego pokolenia, wystąpi w Katowicach i we Wrocławiu.

Fani Pawła dzielą się na trzy grupy: tych, którzy pokochali go dzięki Studio Accantus, tych, którzy uwielbiają jego twórczość dzięki osobie Ralpha Kaminskiego i tych, którzy wpadli na niego gdzieś w czeluściach internetu. Wszystkie te grupy łączy jedno: absolutna miłość do artysty. Nas wcale nie dziwi to uczucie. Paweł jest nie tylko utalentowanym gitarzystą, ale także świetnym wokalistą i aktorem! Teraz o jego talencie będą mogli przekonać się osoby mieszkające w okolicy Katowic i Wrocławia. Artysta wystąpi w obu tych miastach dzień po dniu, 13 i 14 kwietnia. Już teraz możemy opisać te koncerty jako wyjątkowe, ponieważ Paweł nie wystąpi sam! Na scenie towarzyszyć mu będzie zespół w składzie Diana Lewandowska na skrzypcach, Marcin Goszczyński na basie, Bartek Orliński na gitarze elektrycznej i Grzegorz Zimny na perkusji.

Bilety na koncerty w Katowicach i Wrocławiu są już dostępne w cenie 40 zł. Jeśli tak jak my nie możecie się doczekać występu Pawła to koniecznie klikajcie w wejściówki, ponieważ rozchodzą się w zabójczym tempie.