Paweł Izdebski ujawnia pierwszy singiel!

Paweł Izdebski, do teraz znany jako wokalista Studia Accantus i gitarzysta Ralpha Kaminskiego, zapowiada pierwszy solowy album. Longplay ujrzy światło dzienne w styczniu 2020 roku. Już teraz możemy przesłuchać singiel promujący wydawnictwo.

Pierwszy solowy album Pawła nosi tytuł „@Strach” i będzie to osobisty rozrachunek artysty z lękami, porzucenie bujającego w obłokach chłopaka i stawienie czoła dojrzałemu, choć przytłaczającemu światu, do czego zachęca również odbiorców.  

Płyta pt. “@strach” to muzyczno-słowna rozprawa z moimi lękami. W liczbach jestem już dorosłym człowiekiem, ale moja dusza po dziś dzień walczy z demonami przeszłości. Możemy wiecznie uciekać, cofać się i tkwić w bezpiecznym miejscu albo… wziąć swój strach pod rękę i zacząć być wolnym. Fizycznie i psychicznie. Mam wrażenie, że zbyt późno orientujemy się, ile czasu tracimy i jak mało go mamy. Mocno wierzę w to, że któraś z piosenek złamie Cię do tego stopnia, że wyznasz miłość odpowiedniej osobie, odkurzysz instrument, który przez lata leżał na strychu albo zadzwonisz do osoby, która boi się tak samo jak Ty. ” – Paweł Izdebski o płycie “@strach”

Singlem promującym wydawnictwo został kawałek „Niewiarygodne”, opowiadający o tym, że do zmian na dobre potrzebna jest nam druga osoba. Ktoś, kto pomimo naszych wad, walczy o nasze szczęście i pokazuje nam lepszą wersje samych siebie.  Piosenka, która może wydłużyć festiwalową noc i będzie współgrała  z rozgwieżdżonym niebem. „Już na próbach nieuchronnie zbliżyliśmy się stylistyką do takich zespołów jak Snow Patrol czy Coldplay. Jesteśmy z tego ogromnie szczęśliwi, ale mamy też nadzieję, że utwór jest gdzieś pośrodku naszych inspiracji i jest to coś oryginalnego.”

Jeśli nie możecie doczekać się debiutanckiego albumu tak bardzo jak my, mamy dla Was dobrą wiadomość. Preorder można zamówić już teraz tutaj. Przedsprzedaż gwarantuje niższą cenę albumu oraz otrzymanie własnego egzemplarza, podpisanego przez Pawła Izdebskiego, z kilkoma innymi gadżetami zespołu, na kilka dni przed oficjalną premierą krążka. Dodatkowo, jeszcze przed premierą będzie można spotkać Pawła między innymi w Krakowie, gdzie zagra w piątek. Bilety na koncert dostępne są na stronie go out, a więcej informacji znajdziecie na stronie wydarzenia.