Mad-Music.pl

[PREMIERA] Linia Nocna z dwoma teledyskami!

Znikam na chwilę ukazało się blisko rok temu – i okazało się być ciekawym połączeniem nowoczesnych brzmień z poetycką warstwą tekstową. Linia Nocna to nic innego jak elektroniczna inspiracja miastem tętniącym życiem. 

 ja jestem i Tak proste to jest są dwoma teledyskami zupełnie z innej bajki. I rzeczywiście, jednym ze sposobów na obejrzenie klipów to niezależne spojrzenie. Jednak zamysłem twórców jest także możliwość złączenia ich w całość.

 

 

W główną postać, łączącą oba klipy, wcieliła się aktorka Justyna Wasilewska. Gościnnie pojawiają się tu także Bartosz Gelner i Dobromir Dymecki, których mogliśmy oglądać w teledyskach do poprzednich singli Linii Nocnej. Obok nich wystąpili m.in. Wojciech Wachuda, Mateusz Talma, Dagmara Jaworska oraz Kuba Badach, który dla wielu może okazać się największą niespodzianką.

 


Więcej:

Linia Nocna na Facebooku

Avatar

Małgorzata Soboczyńska

Wiele razy w życiu wybrałam zły kierunek, ale w końcu dotarłam tam, gdzie być powinnam. Studiuję dziennikarstwo i komunikację społeczną, a tu spełniam muzyczne marzenia.

Inspirują mnie Ralph Kaminski, Coldplay, Kortez, Paweł Domagała, LemON – czyli w wielkim skrócie muzyka wrażliwa. Ale jestem otwarta na wszystko co dobre, nie skreślam żadnego gatunku ani muzyka! I tym co wpada mi w ucho, dzielę się tutaj :)

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!