Mad-Music.pl

[PREMIERA] Nosowska w zaskakującej odsłonie!

Katarzyna Nosowska to legenda polskiej sceny muzycznej – na koncie ma ponad dwadzieścia Fryderyków, Złoty Krzyż Zasługi czy Paszport Polityki. W ubiegłym roku zawiesiła działalność zespołu, by skupić się na karierze solowej.

Wczorajszego wieczoru w radiowej Trójce premierę miał najnowszy utwór, który powstał pod szyldem Nosowska. O północy singiel trafił także na serwisy streamingowe. Wokalistka pożegnała rockowy image na rzecz… ambitnego popu. Nie brakuje mu charyzmy, która zawsze towarzyszy artystce – do tego wszystkim dobrze znany doskonały wokal i nieprzeciętne teksty.

Premiera nowej płyty Nosowskiej zaplanowana jest jeszcze na ten rok. Przedpremierowo usłyszeć będzie można ją już latem na festiwalu Tauron Nowa Muzyka Katowice, gdzie wystąpi wokalistka. Wydawnictwo zapowiada utwór Ja pas!

 


Więcej:

Katarzyna Nosowska na Facebooku

Strona WWW

Avatar

Małgorzata Soboczyńska

Wiele razy w życiu wybrałam zły kierunek, ale w końcu dotarłam tam, gdzie być powinnam. Studiuję dziennikarstwo i komunikację społeczną, a tu spełniam muzyczne marzenia.

Inspirują mnie Ralph Kaminski, Coldplay, Kortez, Paweł Domagała, LemON – czyli w wielkim skrócie muzyka wrażliwa. Ale jestem otwarta na wszystko co dobre, nie skreślam żadnego gatunku ani muzyka! I tym co wpada mi w ucho, dzielę się tutaj :)

Polub nas!

Patronat

Reklama

Polecane koncerty

Polecamy również

Instagram

Invalid OAuth access token.

Reklama