Mad-Music.pl

[PREMIERA] Piotr Zioła w teledysku projektu “Albo Inaczej 2”!

Albo Inaczej 2 to projekt, w którym wokaliści tworzący najróżniejsze gatunki muzyczne, biorą na warsztat hip hopowe klasyki, by zinterpretować je na własny sposób. Poznaliśmy już pełen skład biorących udział w projekcie, jednak lista utworów wciąż pozostaje tajemnicą. 

Jedenastu twórców – jazzowych, alternatywnych, elektronicznych – z pozoru zupełnie innych, których łączy tylko i aż miłość do muzyki. Każdy z nich tworzy wymagające, pełne emocjonalnych i życiowych tekstów, dojrzałe utwory – dlatego każdy z nich idealnie sprosta postawionemu zadaniu, jakim jest interpretacja hip hopowego klasyka.

W dniu dzisiejszym ruszyła przedsprzedaż albumu Albo Inaczej 2, który promuje klip do Nie mamy skrzydeł w wykonaniu Piotra Zioły (w oryginale Miuosh). Pokazuje on pozornie różne od siebie postaci, których losy się przeplatają, tworząc wspólną historię pełną samotności i szczęścia.

 

 

 

W projekcie, poza Ziołą, udział biorą: Natalia Nykiel, Daria Zawiałow, Krzysztof Zalewski, Mrozu, Igo, Ralph Kaminski, Justyna Święs, Fismoll, Monika Borzym, Rosalie. Album oficjalnie do sprzedaży trafi 25 maja.


Więcej:

Albo Inaczej 2 na Facebooku

Strona WWW

Małgorzata Soboczyńska

Wiele razy w życiu wybrałam zły kierunek, ale w końcu dotarłam tam, gdzie być powinnam. Studiuję dziennikarstwo i komunikację społeczną, a tu spełniam muzyczne marzenia.

Inspirują mnie Ralph Kaminski, Coldplay, Kortez, Paweł Domagała, LemON – czyli w wielkim skrócie muzyka wrażliwa. Ale jestem otwarta na wszystko co dobre, nie skreślam żadnego gatunku ani muzyka! I tym co wpada mi w ucho, dzielę się tutaj :)

Polub nas!

Reklama

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama