Mad-Music.pl

[PREMIERA] Paweł Izdebski z nowym teledyskiem!

Choć Paweł wydał “zaledwie” debiutancką EP–kę, ma oddaną rzeszę fanów. Książę Naiwności został bardzo dobrze przyjęty zarówno przez nich, jak i recenzentów. Wydany w ubiegłym roku mini album doczekał się drugiego już teledysku!

Izdebskiego można kojarzyć ze Studia Accantus, w którym od trzech lat rozpowszechnia ideę musicalu czy muzyki filmowej. Do marca tego roku można było spotkać go również na koncertach Ralpha Kaminskiego – właściwie od samego początku wspierał muzyka w szeregach My Best Band In The World. 

Jednak co najważniejsze, Paweł tworzy samozwańczy gatunek bluepop. EP–ka, wydana dzięki akcji croudfundingowej, to dopiero początek – bo jak sam zapowiada, ten rok ma być przełomowy i bardzo pracowity. Oprócz regularnych coverów, które wrzuca na swój kanał, Izdebski promuje swój mini album – singiel Balon doczekał się klipu.


Więcej:

Paweł Izdebski na Facebooku

Strona WWW

Avatar

Małgorzata Soboczyńska

Wiele razy w życiu wybrałam zły kierunek, ale w końcu dotarłam tam, gdzie być powinnam. Studiuję dziennikarstwo i komunikację społeczną, a tu spełniam muzyczne marzenia.

Inspirują mnie Ralph Kaminski, Coldplay, Kortez, Paweł Domagała, LemON – czyli w wielkim skrócie muzyka wrażliwa. Ale jestem otwarta na wszystko co dobre, nie skreślam żadnego gatunku ani muzyka! I tym co wpada mi w ucho, dzielę się tutaj :)

Polub nas!

Patronat

Reklama

Polecane koncerty

Polecamy również

Instagram

Invalid OAuth access token.

Reklama