Mad-Music.pl

Years & Years ogłaszają premierę drugiej płyty! Premiera krążka „Palo Santo” 6 lipca

Years & Years zapowiedzieli premierę następcy wydanego w 2015 roku „Communion”. Pierwszy oficjalny singiel z „Palo Santo” zostanie ogłoszony już wkrótce.

Wyjątkowy koncept na album „Palo Santo” zespół zapreznetował w krótkim filmie. w którym obok Olly’ego Alexandra można usłyszeć legendarną brytyjską aktorkę Judi Dench oraz zobaczyć gwiazdora z Tajlandii – Vithaya Pansringarma. Nazwa płyty to tajemnicze miasto na odległej planecie, na której gatunek ludzki jest niezwykłą rzadkością, czczoną i uwielbianą przez społeczeństwo androidów. Olly, wraz z ostatnimi ludźmi, zostaje zrekrutowany do serii erotycznych i ekscentrycznych występów przed tajemniczym mistrzem funkcjonującym jako The Showman.

Pierwszą zapowiedzią nowego materiału był utwór „Sanctify”. Futurystyczny klip cieszył się olbrzymim powodzeniem w YouTube, a do tej pory obejrzano go ponad 6 milionów razy.

„Palo Santo” to zwrot Years & Years w stronę muzyki z różnych zakątków świata. Olly Alexander to jedyny w swoim rodzaju lider zespołu, który jest świadomy odpowiedzialności, jaka ciąży na osobie ze statusem gwiazdy pop. Jego dojrzałość objawia się w skali oraz ambicjach, jakie grupa zawarła na swoim nowym albumie.

Pełnokrwista, eskapistyczna fantazja, a jednocześnie komentarz społeczny – Years & Years na „Palo Santo” sięgają po futurystyczny pop, czerpiąc inspirację nie tylko z kultowych dzieł sci-fi, ale też z dorobku takich artystów jak David Bowie, Prince czy Lady Gaga. Na drugiej płycie Olly i koledzy z zespołu stworzyli przestrzeń do opowiedzenia bardzo osobistych historii dotyczących tożsamości, seksualności, performance’u oraz, przede wszystkim, co oznacza być człowiekiem.

Na „Palo Santo” znalazł się imponujący zestaw współpracowników, w tym m.in. Kid Harpoon, Greg Kurstin, Julia Michaels, Justin Tranter, Steve Mac, Jessie Shatkin i Sarah Hudson. W „Palo Santo” mniejszości dochodzą do głosu, pop zamienia się w przeżycie wspólnotowe i każdy jest zaproszony do uczestnictwa w wyjątkowej podróży.

Zamów płytę: https://UmusicPL.lnk.to/YYPaloSanto

„Palo Santo” – lista utworów:

  1. Sanctify
  2. Hallelujah
  3. All For You
  4. Karma
  5. Hypnotised
  6. Rendezvous
  7. If You’re Over Me
  8. Preacher
  9. Lucky Escape
  10. Palo Santo

Here (Interlude)

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Polub nas!

Patronat

Reklama

Polecane koncerty

Polecamy również

Instagram

Invalid OAuth access token.

Reklama