Rita Ora prezentuje nowy album

Wspaniała brytyjska piosenkarka i aktorka Rita Ora prezentuje nowy album „Phoenix”, który już w dniu premiery zdobył 2 miejsce w polskim notowaniu iTunes! „. Album promuje najnowszy singiel „Let You Love Me”.

„Album jest owocem prawdziwej miłości i bardzo mi zależało na tym, aby wszystko na nim było zrobione tak, jak sobie wymarzyłam” – mówi Rita Ora. „Jestem ogromnie wdzięczna wszystkim, którzy mnie wsparli i pracowali ze mną. Stworzyliśmy coś, z czego jestem ogromnie dumna. Daliście mi przestrzeń i wolność, by powstało coś prosto z serca. Wymagające i czasem pełne euforii. Dziękuję wam moi fani za to, że cierpliwie czekaliście.”

Rita Ora odbyła wspaniałą trasę koncertową, doczekała się wielkich przebojów („Your Song” oraz „Anywhere„), zaś liczba odsłuchów jej piosenek w streamingu przekroczyła 1,3 mld! Miała okazję nagrać singla z Aviciim („Lonely Together„) oraz współpracować z Liamem Paynem w utworze „For You„, który znalazł się na ścieżce do „Nowego oblicza Greya„. Należy też wspomnieć o hymnie kobiet „Girls” nagranym z Cardi B, Bebe Rexhą i Charli XCX. Wszystkie wymienione przeboje z ostatnich miesięcy znajdują się na płycie „Phoenix„.

Rita sprzedała do tej pory 7 mln singli. Tuzin z nich znalazło się w Top 10 notowań, pięć pokryło się platyną i tyle samo złotem. Debiutancka płyta „Ora” z 2012 roku zdobyła szczyt brytyjskiego notowania i uzyskała na Wyspach status platynowej.

Do najnowszego singla powstał teledysk, który ma już ponad 106 mln wyświetleń na Youtube.