SaMa prezentuje swój drugi singiel – 390h

SaMa zadebiutowała w styczniu tego roku i choć to obecnie bardzo intensywny czas w jej życiu – jest tegoroczną maturzystką – nie zwalnia ani na trochę i prezentuje dziś swój kolejny singiel – 390h.

Ten utwór opowiada o moich skomplikowanych relacjach ze szkołą. W ostatnich miesiącach bardzo dużo się działo. To oczywiście czas intensywnych przygotowań do matury, ale także właśnie teraz dostałam szansę na spełnianie marzeń, czyli śpiewanie i tworzenie własnej muzyki. I nie będę ukrywała, że były chwile, w których ciężko było mi połączyć szkołę z muzyką. Opuszczałam dużo godzin, by móc przyjechać do Warszawy i oddać się swojej pasji do muzyki. I sporo tych zaległości się uzbierało, bo tytułowe 390 godzin. Były chwile zwątpienia i rozterki, czy na pewno mogę podążać za swoimi marzeniami. Ale dzięki wsparciu najbliższych, rodziców, ale także mojej drugiej, muzycznej rodziny – QL CITY – udało mi się pogodzić te dwie kwestie i za dwa tygodnie przystępuję do matury, a już dziś wychodzi mój drugi singiel, 390h

opowiada SaMa, czyli Magda Sałata

Utwór powstał we współpracy z wokalistką, kompozytorką i autorką tekstów Patrycją Wolską oraz producentem muzycznym Piotrem Siejką. Premierze singla towarzyszy także premiera klipu, który został przygotowany przez ekipę Sci-Fi Polska – Martynę Bułę i Marcina Piotrowskiego.

SaMa – kto to?

SaMa, czyli Magda Sałata, to osiemnastoletnia bezpretensjonalna i niebywale utalentowana wokalistka. Śpiew jest dla niej tak naturalny jak oddychanie, a niespotykanie świeżabarwa jej wokalu ma wręcz kojące właściwości.

Jeszcze pół roku temu nikt z rodziny ani znajomych nie miał pojęcia o umiejętnościach wokalnych SaMej. Odkryła się przed wszystkimi dopiero w programie „The Voice of Poland”. Mimo że młodziutka wokalistka odpadła na samym początku edycji, to telewizyjny debiut rozpoczął najważniejszą przygodę w jej życiu – zauważona przez obecnego managera zaczęła stawiać pierwsze kroki w swojej karierze muzycznej.

W styczniu 2023 roku zaprezentowała światu swój pierwszy singiel Czerń i biel, który powstał we współpracy z kompozytorką, autorką tekstów i wokalistką znaną jako WOLSKA oraz producentem Jakubem Krupskim, który współpracuje z takimi gwiazdami jak Lanberry czy Bryska.

Mój debiutancki singiel opowiada o przełomowym momencie w moim życiu, który się właśnie wydarzył – to historia mojego udziału w programie „The Voice of Poland”. Towarzyszyły temu olbrzymie emocje i także wielkie zwątpienia, ale doprowadziło mnie to do tego miejsca – chwili, gdy mogę zaprezentować swoją własną muzykę światu. Wciąż nie mogę uwierzyć w to, że ta historia wydarzyła się naprawdę. Czerń i biel opowiada o tym, jak się zaczęła

mówi SaMa

SaMa, jako przedstawicielka generacji Z, świetnie odnajduje się w nowych mediach. Jej TikTokowy lifestyle’owy profil obserwuje ponad 43 tysiące osób. Inspiracji do muzycznej twórczości poszukuje we własnych przeżyciach i otaczającej ją rzeczywistości. Docenia autentyczność, słucha tego, co ma przesłanie i pozwala na głębszą refleksję. Na jej playliście znajdują się tacy artyści jak: SZA, Conan Gray, Tom Odell, Girl in Red czy Oki, którego ceni zwłaszcza za angażujące teksty. Największym muzycznym autorytetem dla młodej artystki jest Harry Styles, który podobnie jak ona swoją karierę muzyczną rozpoczął od talent show. Jesteśmy przekonani, że także na SaMą czeka wielka kariera i pełne sale koncertowe!