Fot. materiały prasowe

SICKOTOY prezentuje „Call 911”- wybuchowy duet z MARUV!

SICKOTOY dopisuje na swoje konto kolejną udaną współpracę- tym razem przy utworze „Call 911” ze zmysłową, ukraińską artystką MARUV.

MARUV to wszechstronna artystka, reprezentowana przez Warner Russia, z bogatym doświadczeniem kompozytorskim, songwriterskim i producenckim. MARUV wydała wiele utworów, które osiągnęły świetne wyniki na listach przebojów, a w szczególności „Drunk Groove” feat. Boosin, który uplasował się na #8 pozycji polskiego Airplaya. Artystka była wielokrotnie nominowana do międzynarodowych nagród, reprezentowała także swój kraj na Eurowizji 2019. Pośród otrzymanych wyróżnień, należy wymienić zdobycie podwójnej platyny w Polsce za „Drunk Groove”.

Klip do utworu, nieco mroczny i uwodzicielski, został nakręcony na Ukrainie. Wideo doskonale podkreśla przesłanie piosenki i ukazuje chorą miłość, która podąża za bohaterami.

MARUV to artystka, którą niezwykle cenię, jest niesamowicie utalentowana i wyrazista. Pozostaje mi tylko cieszyć się z tej współpracy i liczyć na to, że to nie ostatnie takie doświadczenie. Mam nadzieję, że utwór Wam się spodoba i wprawi Was w dobry nastrój.

SICKOTOY

Kiedy Sickotoy po raz pierwszy pokazał mi tę piosenkę, od razu mi się spodobała! Bardzo dobrze nam się wspólnie pracowało już od pierwszego dnia, a w rezultacie powstał naprawdę fajny utwór! Kręcenie teledysku również było czystą przyjemnością, biorąc pod uwagę to, jak świetnie się dogadywaliśmy. Mamy ze sobą dużo wspólnego, więc bardzo szybko się zaprzyjaźniliśmy i mam nadzieję, że to dopiero początek współpracy MARUV i Sickotoy’a!

MARUV