Fot. materiały prasowe

Otwórzcie „Serca” na debiutancki singiel SunFlowers!

Wytwórnia Niebieski Label, która miesiąc temu ogłosiła start swojej działalności prezentuje pierwszy singiel debiutującego zespołu SunFlowers. Brzmienia niczym z lat osiemdziesiątych i barwny teledysk to tylko przedsmak tego, co w niedługim czasie zaprezentuje światu formacja. Posłuchaj i obejrzyj teledysk!

Singiel „Serca” to opowieść o nieszczęśliwej miłości. Melancholijny tekst kontrastuje z taneczną muzyką, w której słychać inspirację latami 80. Choć piosenka z pozoru wydaje się lekka, niesie ze sobą trudną historię o pogodzeniu się z tym, co nie wróci.

Singiel „Serca” jest dla mnie rozliczeniem się z pewną relacją. Piosenka opowiada o pogodzeniu się z tym, że oczekiwania i uczucia dwóch osób zwyczajnie się mijają. Przy tworzeniu tego utworu towarzyszyło mi wiele emocji, począwszy od żalu i złości, po tęsknotę i zrozumienie.

Kinga Orzechowska, wokalistka

SunFlowers – kim są?

Zespół SunFlowers to piątka młodych muzyków z okolic Nowego Sącza, który powstał w 2018 roku. Grali m.in. przed Roxie Węgiel, Happysad, czy Mateuszem Ziółko. Ich twórczość to połączenie melancholijnych tekstów z taneczną muzyką, którą można sklasyfikować jako pop alternatywny. Pierwszym owocem współpracy z producentem Niebieskim Labelem jest utwór stworzony z Piotrem Madejem (Patrick The Pan) zatytułowany „Serca”.

O Niebieskim Labelu:

W Niebieskim Labelu artyści mają szansę otrzymać wsparcie już na wczesnych etapach działalności artystycznej. Wytwórnia wspiera w pisaniu tekstów, umożliwia tworzenie muzyki z doświadczonymi producentami. Lebal współpracuje z takimi producentami jak: Sarapata Sound Workers, Patrick The Pan czy Jakub Dąbrowski. Dzięki współpracy ze sprawdzoną na rynku firmą Agora Digital Muzyka, artyści mają możliwość trafić do szerszej publiczności dzięki serwisom streamingowym takim jak Spotify, Apple Music czy TIDAL. Każdy utwór zostaje objęty również promocją w mediach oraz radiu.