Stan Zapalny zwraca uwagę na trudne decyzje w nowym singlu „Samotności taniec”

Stan Zapalny, młody wokalista i autor tekstów, prezentuje nowy singiel „Samotności taniec”. Utwór to refleksyjna ballada o trudnych decyzjach, które musimy podejmować w życiu.

W nowej piosence Zapalny łączy nowoczesne brzmienia z klasycznym gitarowym brzmieniem. Utwór jest pełen emocji i wciąga słuchacza w osobistą historię artysty.

Czuję, że nowym materiałem wkroczyłem w kolejny, nieco bardziej nostalgiczny i pop’owy, okres swojej twórczości. „Samotności taniec” opowiada o decyzjach, które musimy podejmować każdego dnia. Dla niektórych będzie to wybór nowej szkoły, pracy, dla innych ścieżki życiowej czy np. miejsca zamieszkania. To emocjonalny kawałek z punktem kulminacyjnym w bridge’u, który, muszę przyznać, jest moją ulubioną częścią tej piosenki – powiedział Stan Zapalny.  

Najnowszy kawałek powstał we współpracy z autorką tekstów, kompozytorką i wokalistką – Mimi Wydrzyńską oraz producentem muzycznym i kompozytorem Jakubem Krupskim, który na swoim koncie ma współprace z takimi gwiazdami, jak: bryska, Lanberry, Wiktoria Zwolińska, Wolska czy Natalia Zastępa.