Mad-Music.pl
Superhero/Źródło: Materiały prasowe

„Superhero” Viki Gabor w anglojęzycznej wersji [Ankieta]

Viki Gabor nagrała w pełni anglojęzyczną wersję eurowizyjnego utworu „Superhero”. Kawałek jest już dostępny w serwisach cyfrowych.

To nie jedyne ekscytujące wieści z obozu Viki. Wokalistka została zaproszona do wzięcia udziału w angielskiej części trasy „Lighthouse Tour” zespołu Bars and Melody.

Ta współpraca to pokłosie wcześniejszych kolaboracji tych artystów: Viki miała już okazję śpiewać na polskiej części trasy koncertowej BAM „Choke Tour” w kwietniu i maju tego roku. Już podczas tych koncertów Charlie i Leo nie ukrywali aprobaty dla umiejętności wokalnych artystki, stąd zgoda i chęć na uczestnictwo Viki w koncertach w Anglii.

Viki, podczas pobytu w Anglii, wystąpi podczas na sześciu koncertach w różnych częściach kraju. Z pewnością jest to niesamowita szansa na zaprezentowanie się nowej grupie odbiorców, a co za tym idzie: na zdobycie nowych fanów przed tegorocznym konkursem Eurowizji Junior. Finał odbędzie się 24 listopada 2019 w Gliwicach.

Zagłosuj w naszej ankiecie:

Źródło: Info press
Opracowanie: PM

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Polub nas!

Reklama

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama