Mad-Music.pl

Sylwia Grzeszczak i Liber wracają z singlem “Dobre Myśli”

Sylwia Grzeszczak w tym roku obchodzi 10-lecie pracy artystycznej. Z tej okazji artystka przygotowała dla swoich fanów kilka niespodzianek. Jedną z nich jest wspólny singiel z Liberem.

Dziesięć lat temu Sylwia Grzeszczak oraz Liber wydali przebojowy album “Ona i on”, który zawiera takie hity jak “Nowe szanse” czy “Co z nami będzie”. Teraz ta dwójka ponownie połączyła swoje muzyczne siły i zaprezentowali nowy singiel nazwany “Dobre myśli”. Efekt współpracy to mieszanka reggae, retro-funku oraz hip-hopu. Produkcją nagrania zajął się Bogdan Kondracki, który pracował m.in. z Dawidem Podsiadło, Anią Dąbrowską czy Edytą Górniak.

Sylwia Grzeszczak jesienią wyruszy także w jubileuszową trasę koncertową “TEN”. Jednym z przystanków na trasie będzie Warszawa. Koncert jest zaplanowany na 6 października na hali Torwar.

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!