Mad-Music.pl

Nowy album Charlie Puth już jest! Posłuchaj “Voicenotes”!

Charlie Puth, amerykański wokalista oraz autor tekstów, po dwóch latach od debiutanckiego albumu powraca z jego następcą. Już teraz posłuchaj albumu “Voicenotes”!

Młody wokalista rozpoznawalność zyskał dzięki piosence “See You Again” nagranej wspólnie z raperem Wiz Khalifa. Później pojawiły się kolejne hity takie jak “Marvin Gaye” czy “Attention”. Druga płyta artysty “Voicenotes” to następczyni platynowego krążka “Nine Track Mind” z 2016 roku. Album początkowo miał się ukazać na początku bieżącego roku, jednak Charlie Puth przełożył premierę, ponieważ czuł, że materiał nie jest jeszcze gotowy w 100%. “Sam zajmuję się produkcją, a to wymaga wiele. Z mojego punktu widzenia album jeszcze nie jest doskonały” – mówił piosenkarz.

Na wydawnictwie znajdziemy 13 kompozycji, a w tym wyżej wspomniane “Attention” (utwór pokrył się w Polsce 3x Platyną), “How Long” (Złoto) oraz duet z Khelani – “Done For Me”. Płyta stała się już hitem w Polsce o czym świadczy 1 miejsce na liście najpopularniejszych albumów na polskim iTunes.

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Polub nas!

Patronat

Reklama

Polecane koncerty

Polecamy również

Instagram

Invalid OAuth access token.

Reklama