Nowy album Charlie Puth już jest! Posłuchaj „Voicenotes”!

Charlie Puth, amerykański wokalista oraz autor tekstów, po dwóch latach od debiutanckiego albumu powraca z jego następcą. Już teraz posłuchaj albumu „Voicenotes”!

Młody wokalista rozpoznawalność zyskał dzięki piosence „See You Again” nagranej wspólnie z raperem Wiz Khalifa. Później pojawiły się kolejne hity takie jak „Marvin Gaye” czy „Attention”. Druga płyta artysty „Voicenotes” to następczyni platynowego krążka „Nine Track Mind” z 2016 roku. Album początkowo miał się ukazać na początku bieżącego roku, jednak Charlie Puth przełożył premierę, ponieważ czuł, że materiał nie jest jeszcze gotowy w 100%. „Sam zajmuję się produkcją, a to wymaga wiele. Z mojego punktu widzenia album jeszcze nie jest doskonały” – mówił piosenkarz.

Na wydawnictwie znajdziemy 13 kompozycji, a w tym wyżej wspomniane „Attention” (utwór pokrył się w Polsce 3x Platyną), „How Long” (Złoto) oraz duet z Khelani – „Done For Me”. Płyta stała się już hitem w Polsce o czym świadczy 1 miejsce na liście najpopularniejszych albumów na polskim iTunes.