Mad-Music.pl
Fot. materiały prasowe

“Time’s Up” – Maya Krav prezentuje nowy utwór!

Maya Krav koloruje szarą rzeczywistość prezentując nowy, elektryzujący singiel.

“Time’s Up” to przypomnienie wakacyjnych imprez pod gołym niebem, ale tytuł nawiązuje także do poważniejszych spraw – Strajku Kobiet.

Musimy mieć na uwadze to, aby każdy miał równe prawa i możliwość własnego wyboru. Dlatego przekazuję siebie w kulturze i sztuce. Sama piosenka z teledyskiem mają dawać chwilę zapomnienia o trudnej sytuacji, a także poczucie bycia w swoim wymarzonym miejscu.

mówi producentka

Kim jest Maya Krav?

Maya Krav jest autorką i producentką muzyki elektronicznej. Zadebiutowała w zeszłym roku wydając singiel “Deep&High”, a każda z jej piosenek jest obdarzona szczyptą brokatu. Co więcej, zremiksowała “Miło Było Pana Poznać” Mery Spolsky. Jest też finalistką programu muzycznego Stage4YOU, a niedawno supportowała Sanah w koncercie online pt. “Siła jest kobietą”. Brokatowa solistka pochodzi ze Śląska i chętnie eksperymentuje z brzmieniami.

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Polub nas!

Reklama

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama