wielki powrót twenty one pilots

Nadeszła nowa era! twenty one pilots powrócili dziś w tajemniczy sposób z nowym singlem Shy Away i tym samym zapowiedzieli swoje najnowsze wydawnictwo Scaled and Icy, którego premiera już 21 maja.

Oprócz ogłoszenia dotyczącego albumu zespół zapowiedział również globalny livestream, który odbędzie się w sobotę 22 maja o 2 w nocy polskiego czasu. Wydarzenie będzie jedynym w swoim rodzaju wirtualnym doświadczeniem pełnym zarówno starych jak i nowych utworów. Nie zabraknie także różnych innych specjalnych atrakcji.

Za produkcję wydawnictwa odpowiedzialny jest nie kto inny jak Tyler Joseph – frontman grupy. Materiał na płytę został wyprodukowany prawie w całości w jego domowym studio. Z powodu pandemicznej izolacji Josh Dun nagrywał swoje perkusyjne partie na drugim końcu kraju. Scaled and Icy to owoc ich „wirtualnej” współpracy i pełen jest wszelkich emocji jakie towarzyszyły chyba każdemu w 2020 roku. Przede wszystkim z tego powodu będzie to wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju materiał.  Niepokój, samotność, wątpliwości w związku z przyszłością to tylko jedne z kwestii o których usłyszymy już niebawem z naszych głośników.

Tak prezentuje się tracklista:

1.    Good Day
2.    Choker
3.    Shy Away
4.    The Outside
5.    Saturday
6.    Never Take It
7.    Mulberry Street
8.    Formidable
9.    Bounce Man
10.    No Chances
11.    Redecorate