Mad-Music.pl

wielki powrót twenty one pilots

Nadeszła nowa era! twenty one pilots powrócili dziś w tajemniczy sposób z nowym singlem Shy Away i tym samym zapowiedzieli swoje najnowsze wydawnictwo Scaled and Icy, którego premiera już 21 maja.

Oprócz ogłoszenia dotyczącego albumu zespół zapowiedział również globalny livestream, który odbędzie się w sobotę 22 maja o 2 w nocy polskiego czasu. Wydarzenie będzie jedynym w swoim rodzaju wirtualnym doświadczeniem pełnym zarówno starych jak i nowych utworów. Nie zabraknie także różnych innych specjalnych atrakcji.

Za produkcję wydawnictwa odpowiedzialny jest nie kto inny jak Tyler Joseph – frontman grupy. Materiał na płytę został wyprodukowany prawie w całości w jego domowym studio. Z powodu pandemicznej izolacji Josh Dun nagrywał swoje perkusyjne partie na drugim końcu kraju. Scaled and Icy to owoc ich “wirtualnej” współpracy i pełen jest wszelkich emocji jakie towarzyszyły chyba każdemu w 2020 roku. Przede wszystkim z tego powodu będzie to wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju materiał.  Niepokój, samotność, wątpliwości w związku z przyszłością to tylko jedne z kwestii o których usłyszymy już niebawem z naszych głośników.

Tak prezentuje się tracklista:

1.    Good Day
2.    Choker
3.    Shy Away
4.    The Outside
5.    Saturday
6.    Never Take It
7.    Mulberry Street
8.    Formidable
9.    Bounce Man
10.    No Chances
11.    Redecorate

Maria Kozaryn

Polub nas!

Reklama

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama