TOMMY CASH I JEGO X-RAY

Tommy Cash powraca w wielkim stylu! Jego nowy singiel nosi tytuł X Ray. Kawałek pochodzi z nadchodzącego, debiutanckiego albumu artysty  ¥€$, którego premiera już w najbliższy piątek 30 listopada.

W teledysku widzimy Tommy’ego i wiele różnych postaci. Klip jest niezwykle osobliwy i futurystyczny, ale jeśli ktoś zna twórczość estońskiego muzyka nie powinno go to w zupełności dziwić. Tommy znany jest ze swojego oryginalnego, ekscentrycznego wręcz wizerunku i tworzenia muzyki, którą sam określa jako post-soviet rap.

Przez większość klipu raper siedzi na wielkim fotelu ubrany w szafirowy szlafrok, w samym środku sceny pełnej ubranych na biało ludzi. Wydaje się, że jest liderem jakiegoś kultu, czy sekty. Na jego czole widnieje trzecie oko, które w kulturze symbolizuje bramę do alternatywnej rzeczywistości. Oglądając klip można poczuć się jakby właśnie przeszło się przez tę bramę. Widzimy też inne sceny, takie jak seans Jogi, czy też rajski ogród pełen zielonych kabaczków.

Tommy przyjedzie do Polski już w lutym na trzy koncerty promujące jego nowy album. Artysta zagra 13 lutego we Wrocławiu (Zaklęte Rewiry), 14 w Warszawie (Proxima) i 15 w Krakowie (Klub Kwadrat).