Premiera debiutanckiego albumu Bartka Kaszuby!

Do sklepów trafiła już płyta „My”. Jest to pierwsza płyta Bartka, który do Young Stars dołączył we wrześniu 2016 roku. Teraz, po dwóch latach prezentuje materiał, stając się nowym idolem młodego pokolenia. Sam artysta ma zaledwie 16 lat, ale w jego utworach słuchać ogromne zamiłowanie do muzyki i ludzi, którzy doceniają jego twórczość.

Single, które zapowiadały krążek zostały bardzo dobrze przyjęte. Utwór „My” był grany w największych stacjach radiowych w Polsce, a drugi rozkołysał młode pokolenie, tworząc instagramową społeczność #robimycochcemy.

Dla każdego artysty wydanie płyty jest jedną z ważniejszych chwil w życiu. To co się teraz dzieje w mojej głowie to coś niesamowitego, przysięgam. Mam nadzieję, że słuchając mojego debiutanckiego albumu, każdy odnajdzie cząstkę siebie w moich piosenkach. Bo ta płyta opisuje po prostu moje życie, które tak naprawdę nie różni się od życia przeciętnego nastolatka. Ta płyta to ja i Wy – czyli MY – mówi Bartek.

Na 13 kompozycji składają się numery, nad którymi Bartek pracował przez ostatnie 2 lata. Wśród nich, poza zupełnie nowymi utworami, są znane już fanom single, jak „Kolory” czy „Bo nie ma cię tu”. Płyta utrzymana w stylistyce kojarzonej już dobrze z młodym wokalistą raz wzrusza, innym razem zaprasza do tańca.