Top 10 ulubionych piosenek Bartka Kaszuby!

16-nastoletni idol nastolatków, Bartek Kaszuba, którego możecie znać poprzez udział w projekcie Young Stars jest świeżo po wydaniu swojej debiutanckiej płyty pt. „My” (pod patronatem Mad-Music.pl). Specjalnie dla naszego portalu Bartek przygotował top 10 swoich ulubionych utworów. Koniecznie zobaczcie jakie hity znalazły się na playliście piosenkarza!

1. Queen „Somebody to love”
Po prostu uważam, że jest jednym z najgenialniejszych utworów i tekstów w historii muzyki.

2. Bruno Mars „Versace on the floor”
Tego utworu potrafię słuchać w kółko przez kilka godzin i ani przez chwilę mi się nie nudzi. Zdecydowanie najlepsza piosenka Bruna.

3. Coldplay „Fix you”
Kilka lat temu po raz pierwszy usłyszałem utwór Coldplay i był to właśnie „Fix You”. Od tego czasu słucham ich cały czas, a sama piosenka jest ciągle odtwarzana w mojej playliscie.

4. Ed Sheeran „The a Team”
Jestem wielkim fanem głosu i osobowości Eda. W każdym jego utworze widać miłość do tego co robi. Ta piosenka mówi o smutnej historii bo o życiu narkomanki, choć melodia czasami wydaje się wesoła. „The a Team” to piękny utwór – tyle mogę powiedzieć.

5. Ariana Grande „Thank u, next”
Moja ulubiona kobieta! Gdydowiedziałem się, że Ariana wydała nową piosenkę, od razu poleciałem jej posłuchać. Od tego czasu ciągle siedzi mi w głowie jej „thank u, next (next)”!

6. Khalid & Normani „Love Lies”
Znowu Khalid. Mega lubię głos tego pana, a tę piosenkę UWIELBIAM!

7. Ed Sheeran „Kiss me”
Pierwsza piosenka Eda w moim TOP 10. Ma przepiękny tekst i muzykę. Tym właśnie ten facet zawsze zdobywa moje serce, że widzę jak każdy utwór wypływa z jego wnętrza.

8. Khalid „Better”
Tego artysty zacząłem słuchać stosunkowo niedawno, kiedy trafiłem na kawałek Young Dumb & Broke. Kolejny relaksujący utwór na mojej liście.

9. Michael Jackson „The way you make me feel”
Nie mogło zabraknąć na mojej liście piosenki Króla Popu. Kiedy ją słyszę nie umiem usiedzieć na miejscu.

10. The Weekend „Often”
On otwiera moją listę. Mega lubię ten kawałek przede wszystkim ze względu na muzykę. Przy żadnym się tak nie relaksuję, jak przy tym.