Mad-Music.pl
Fot. materiały prasowe

Uczeń światowego trenera gwiazd! Czy podbije Polski rynek muzyczny?

MIKEY – młody wokalista, kompozytor i autor tekstów, uczeń światowego trenera wokalnego gwiazd prezentuje debiutancki singiel “Lyin’ to Myself”.

Utwór “Lyin’ to Myself” opowiada o intymnej relacji między dwojgiem ludzi, romansie, który tak naprawdę nie ma racji bytu. Okłamywanie siebie samego, że ta relacja może przetrwać jest tylko wyobrażeniem autora o tym czego sam chciałby doświadczyć. 

MIKEY – kto to?

MIKEY to ekspresyjny, młody wokalista, który nie boi się eksperymentować. Tworzy muzykę pełną energii, która szybko zapada w pamięć. Poprzez teksty pisane w oparciu o własne doświadczenia pozwala słuchaczom wniknąć w stworzony przez siebie równoległy wymiar, w którym nie ma sobie równych. Wiele lat temu zakochał się w muzyce POP i temu nurtowi postanowił się poświęcić.

Pochodzący z Podlasia, dokładnie z Grajewa. Od najmłodszych lat brał udział w różnych konkursach wokalnych w swoim mieście jak i w konkursach wojewódzkich, zajmując przy tym wysokie miejsca. W wieku 18 lat wyleciał do Stanów Zjednoczonych gdzie przez dwa lata uczył się śpiewu u Roberta Stevensona – trenera wokalnego światowych gwiazd takich jak Rihanna, Justin Timberlake czy Charlie Puth. Kolejne lata swojego życia spędził w Wielkiej Brytanii, gdzie swoje umiejętności potwierdził biorąc udział w Brytyjskim X Factor przechodząc wszystkie castingi. 

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Polub nas!

Reklama

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama