Mad-Music.pl
Fot. materiały prasowe

Rozmazani – dla nich kilometry to nie problem! #OdkrywmyNowe

Czy wierzysz w związki na odległość? Nieważne! Choć dzieli ich prawie 200 km wspólnie tworzą muzykę!

Rozmazani to duet dwóch osobowości, które po powstaniu grupy zaczęły się mieszać, przenikać i tworzyć nowe podejście do muzyki. Ewolucja brzmienia widoczna jest wyraźnie w stylu muzycznym początkowych utworów oraz tych najnowszych. 

Nagrywają osobno, na odległość, tworzą w dwóch różnych światach: On syntetyczny, EBM, electro, Ona rozmazana między industrialem, rockiem alternatywnym oraz jazzem i klasyką wyssanymi z mlekiem… taty. Wynikiem współpracy jest elektronika z połamanymi rytmami, surowe pianino wybijające się spod syntetyzatorów i brudnego basu. Wszystko to okraszone wielogłosami. 

Pierwsza płyta ROZMAZANYCH – SYNTHuzjazm ukaże się we wszystkich serwisach streamingowych już w maju. Płytę zapowiadają utwory Nieznaczenie, L.O.V.E., Marudzę oraz Changing my mind, nagrany specjalnie na kompilację Poland has a task wydaną przez PHAT Bristol.

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Polub nas!

Reklama

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama