Mad-Music.pl

Nowy singiel Zagi, zobacz wyjątkowe wykonanie ‘Pieska’

zagi_piesek_cover_insta

“Finalnie chodzi o piosenkę, finalnie chodzi o to żeby wejść, opowiedzieć historię, żeby zauroczyć, żeby sprowokować, żeby nie być obojętnym (…)” Takimi słowami Czesław Mozil podsumował “Pieska” po wysłuchaniu go na żywo w 2013 roku, tuż przed wręczeniem Zagi głównej nagrody – Złotego Wiatraczka XXIII Zimowej Giełdy Piosenki w Opolu.

Dziś ‘Piesek’ jako drugi singiel zapowiada nadchodzący album artystki pt. ‘Kilka lat, parę miesięcy i 24 dni’.

Przed Wami pełne emocji wykonanie utworu na żywo w jednym ujęciu kamery. Wideosesja została zarejestrowana w styczniu 2017 w Domu Braci Jabłkowskich w Warszawie.

Zależało mi na tym, aby w pierwszej kolejności podzielić się ‘Pieskiem’ właśnie w takiej formie, w której czuję się najbardziej swojo – czyli na żywo. Korzystając z możliwości, jakie dała mi forma wideosesji, pozwoliłam sobie poszerzyć skład zespołu o instrumentarium, które również usłyszycie na płycie (instrumenty dęte, akordeon). “Piesek” to dla mnie bardzo ważny utwór i cieszę się, że w końcu wyszedł na spacer.”

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!