Fot. Materiały prasowe

W życiu uczestnika Talent Show zapanował ŁAD!

Alan Cyprysiak – wokalista znany z wielu programów Talent Show oraz kanału YouTube powraca z najnowszą kompozycją „ŁAD”. 

Utwór opowiada o zagubionej, zaniedbanej relacji i fantazjach tlących się w marzeniach sennych jednej z osób w niej uczestniczących. Z powodu napierających, skumulowanych emocji gniewu, tęsknoty, pożądania i chęci dominacji, w snach narratora tworzy się wyidealizowana wersja drugiego człowieka, którą bohater może dowolnie sterować i sprawić, że sprawy obierają planowany i pożądany obrót. Utwór obrazuje cały proces, podczas którego, wśród przyjemności i realizacji, pojawia się pytanie, czy tak naprawdę do szczęścia potrzebujemy jeszcze tej drugiej osoby, skoro mamy już ją na własność w lepszej, dostosowanej do siebie wersji.

Singiel napisany został przez Alana Cyprysiaka, wokalisty oraz trenera wokalnego znanego między innymi z udziału w programach The Voice of Poland oraz ubiegłorocznej Szansie na Sukces. Swoją karierę kontynuuje również prowadząc kanał YouTube poświęcony tematyce muzycznej.

Po stronie produkcyjnej, za sterami zasiadł Andrzej Dybiec. Producent znany także pod pseudonimem „Bez Struktury”.