Fot. Materiały prasowe

R3HAB i Marnik rozpoczynają 2021 rok premierą singla „Candyman”

„Candyman” to pełen energii dance’owy kawałek, który wyróżnia się linią basu, energetyczną melodią oraz eterycznym wokalem – taka mieszanka sprawi, że łatwiej będzie porzucić myśli o trudnym 2020 roku i przenieść się w świat marzeń.

R3HAB za sprawą „Candyman” pokazuje, że chce, aby nowy rok przyniósł bardziej pozytywne myśli. Jak mówi artysta:

Bardzo się cieszę, że moim pierwszym singlem w 2021 jest właśnie „Candyman” z Marnik. Chciałem z nimi współpracować już gdy zrobili remiks „All Around The World”. Uwielbiam to, co udało nam się razem stworzyć. „Candyman” jest beztroski i mam nadzieję, że takie też będą najbliższe miesiące.

mówi R3HAB

„Candyman” jest dla nas wyjątkowym kawałkiem, bo bezpośrednio odnosi się do naszych emocji i snów, gdzie wszystko wygląda niewinnie oraz magicznie. Piosenka chce przenieść cię do innego wymiaru, do magicznej krainy pełnej cukierków i kolorów, gdzie wszystko kwitnie i jest słodkie.

dodaje Marnik

Holendersko-marokański DJ i producent Fadi El Ghoul, znany na całym świecie jako R3HAB, zyskał rozgłos za sprawą wielkiego hitu „Give Me Everything” Afrojacka, Pittbulla i Ne-Yo, a następnie zawojował listy przebojów takimi utworami jak „All Around The World (La La La)” czy „Lullaby”. Współpracował m.in. z ZAYNem, Andym Grammerem, Sofią Carson, Timmy Trumpetem i wielu innymi. W 2016 założył własną wytwórnię CYB3RPVNK, która w 2020 przekroczyła miliard streamów.