ZAKRYJ TOUR 2 STARTUJE JUŻ JUTRO!

Po wiosennej premierze krążka „Zakryj” i plenerowych koncertach latem, Sarsa wyrusza na wyczekiwaną trasę klubową.

Podczas koncertów będziemy mieli przyjemność usłyszeć po raz pierwszy płytę „Zakryj” w całości lecz nie zabraknie też ukochanych przez fanów utworów ze wcześniejszych albumów. My najbardziej wyczekujemy wersji live piosenek „So Cold” i „Modlitwa„, a także utworów deluxe!

Zakryj Tour 2 powstaje w współpracy z Fundacją Mam Marzenie. Znaczy to, że przed koncertami będzie istniała możliwość spotkania się z Sarsą za minimum 5 zł cegiełkę na rzecz fundacji. Czyż nie jest to świetny pomysł? Meet&Greet’y odbywać się będą 30 minut przed otwarciem drzwi.

Artystka tak zapowiada wydarzenia:

Koncerty klubowe to taki moment w roku kiedy mogę spotkać się z moimi fanami w bardziej intymnej atmosferze. Przy tej drugiej odsłonie trasy „Zakryj” niektóre utwory z płyty zagram po raz pierwszy. Nie zabraknie więc muzycznych niespodzianek. Bardzo się cieszę, że tak liczne jest grono fanów koncertów klubowych. Tym razem również nie zabraknie wzruszeń i mega energii do szaleństwa. Znam moich odbiorców i wiem, że są to ludzie o ogromnych sercach, co nie raz udowadniali uczestnicząc w aukcjach charytatywnych licytując wystawiane przeze mnie przedmioty. Tym razem będziemy wszyscy wspólnie pomagać chorym dzieciakom spełniać ich marzenia

Oto daty i miejsca, które obejmuje #ZakryjTour2:

3.11 GDAŃSK Klub Parlament
9.11 LUBLIN Klub 30
10.11KATOWICE Klub P23
15.11 OPOLE NCPP
17.11 KRAKÓW Forty Kleparz
22.11 ZIELONA GÓRA Kawon
24.11 CZĘSTOCHOWA Klub Politechnik
1.12 POZNAŃ B17
11.12 WARSZAWA Palladium

Poniżej możecie obejrzeć zapowiedź koncertów. Śpieszcie się z zakupem biletów, ponieważ szybko się wyprzedają i do zobaczenia!