Mad-Music.pl

„Zasady” – nowy singiel i teledysk Honoraty Skarbek

Nowy kawałek – „Zasady” – powstał we współpracy z producentem Piotrem Siejką, który jest odpowiedzialny za produkcję pierwszego singla „Na koniec świata” oraz wielu innych utworów na płycie wokalistki. Krążek „Sunset” trafi do sklepów 11 maja.

W „Zasadach” wybrzmiewają taneczna marimba oraz mocne trąby w nowoczesnym wydaniu. Tekst to zabawa słowami, nawiązująca do zasad miłosnej gry, w której to autorka chce rozdawać karty, wyciągnąć asa z rękawa, a tym samym oszukać świat i zmienić przeznaczenie, biorąc życie w swoje ręce.

Już 11 maja będzie miała miejsce premiera nowej płyty Honoraty Skarbek. Krążek zatytułowany jest „Sunset”. To czwarty album w dyskografii 25-letniej wokalistki, która zadebiutowała w 2011 roku płytą „Honey”. Wydawnictwo pokryło się złotem, podobnie jak drugi krążek „Million”. Przez 7 lat obecności na rynku muzycznym piosenkarka zrealizowała 15 teledysków, które łącznie zebrały ponad 50 milionów odsłon. Honorata Skarbek jest autorką tekstów oraz współkompozytorką wszystkich piosenek na „Sunset”. W powstawaniu płyty brały udział inne znane artystki, takie jak Lanberry, Sarsa czy Wdowa.

Płytę „Sunset” można już zamawiać przedpremierowo w Empik.com. Krążek dostępny jest w dwóch wersjach, z czego jedna z nich – z autografem – dostępna jest tylko w Empik.com. W 24h płyta „Sunset” w przedsprzedaży zajęła 2. miejsce najchętniej kupowanych płyt w rankingu Top100 na Empik.com, w kategorii Polskie Płyty Pop.

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!