Mad-Music.pl

[PREMIERA] Buslav liczy do 10!

Buslav jest jednym z najbardziej utalentowanych multiinstrumentalistów w Polsce – pisze teksty i tworzy muzykę na granicy popu, elektroniki i piosenki poetyckiej. Zadebiutował pod koniec 2016 roku, a krążek Buslav przyniósł mu dwie nominacje do Fryderyków.

Liczę do 10 to odpowiedź muzyka na zbliżające się lato, w której nie brakuje inspiracji Warszawą – to nie tylko architektura pojawiająca się w klipie, ale także symboliczna okładka singla. Do serwisów streamingowych trafił w dwóch wersjach: radiowej oraz bardziej rozbudowanej, w której udziela się RAS z Rasmentalism. To drugi po burning low utwór zapowiadający nadchodzące wydawnictwo Buslava.

“Właśnie wylądowałem na Planecie Ziemia. Traf chciał, że w Warszawie a nie NYC, jak we wszystkich filmach […] Nawet jeśli nie grasz w grę, nie znaczy, że ona się nie toczy.”


Więcej:

Buslav na Facebooku

Avatar

Małgorzata Soboczyńska

Wiele razy w życiu wybrałam zły kierunek, ale w końcu dotarłam tam, gdzie być powinnam. Studiuję dziennikarstwo i komunikację społeczną, a tu spełniam muzyczne marzenia.

Inspirują mnie Ralph Kaminski, Coldplay, Kortez, Paweł Domagała, LemON – czyli w wielkim skrócie muzyka wrażliwa. Ale jestem otwarta na wszystko co dobre, nie skreślam żadnego gatunku ani muzyka! I tym co wpada mi w ucho, dzielę się tutaj :)

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!