Zdobywca Grammy Sickotoy i wschodząca gwiazda Eva Timush we wspólnym numerze!

SICKOTOY, jeden z najbardziej uznanych artystów i producentów w Rumunii, łączy siły z EVĄ TIMUSH w utworze „Too Deep”!

„Too Deep” to charakterystyczna dla Sickotoy’a produkcja z hipnotyzującym wokalem Evy. Utwór powstał podczas sesji z doskonale znaną polskiej publiczności Minelli, z którą Sickotoy współpracował przy poprzednich wydaniach takich jak: „Addicted”, „Touche” i „Call 911” oraz brytyjskim songwriterem Will’em Mattą.

Cieszę się, że mogę towarzyszyć tej artystce na początku jej muzycznej drogi. EVA TIMUSH to wschodząca gwiazda i jestem zaszczycony, że zgodziła się przyjąć moje zaproszenie do współpracy.

SICKOTOY

To dla mnie zaszczyt móc współpracować z Sickotoy’em! Alex jest jednym z tych producentów, którzy wydają mnóstwo hitów. To naprawdę wyjątkowy człowiek i prawdziwy artysta. Dziękuję mu za możliwość wzięcia udziału w tym projekcie.

EVA TIMUSH

SICKOTOY – kto to?

SICKOTOY to jeden z najbardziej uznanych producentów muzycznych w Rumunii. Za pseudonimem kryje się Alex Cotoi, zdobywca nagrody Grammy w kategorii „The Best Latin, Rock & Urban Alternative Album” wraz z Pitbullem, Mohombi i Wisinem (za „Baddest Girl in Town”). Debiutancki singiel Sickotoy’a „Addicted”, który powstał we współpracy z Minelli znalazł się na szczycie rumuńskiego Airplay’a, plasując się również na 1. miejscu lokalnych list Shazam. Artysta ma na swoim koncie także współprace z takimi artystami jak Roxen, Ilkay Sencan i INNA, a powstałe dzięki nim utwory zgromadziły dziesiątki milionów streamów i wyświetleń. W 2021 roku Sickotoy wydał natomiast m.in. utwór „Papa”, który stworzył wraz z INNĄ i Elvaną Gjatą.

EVA TIMUSH – kto to?

EVA TIMUSH to mołdawska przyszła supergwiazda z imponującą bazą fanów online, która powstała i ciągle rośnie w siłę dzięki udziałowi Evy w różnego rodzaju talent show. Występy artystki w Next Star Romania i Romania’s Got Talent zgromadziły już miliony wyświetleń na YouTube. Zebrane w programach doświadczenie zaowocowało hipnotyzującym występem w The Voice of Romania, gdzie dotarła do półfinału. EVA TIMUSH to młoda, niepokorna dusza, gotowa podbić świat, obdarzona niesamowitym głosem i oszałamiającym wyglądem.