Zespół Loka wraca mocnym akcentem!

Zespół Loka prezentuje premierowy utwór „Parasol”. 

Grupa Loka powróciła z mocnym medialnym uderzeniem, występując na TOP OF THE TOP SOPOT FESTIVAL 2021. W tym samym czasie ukazała się także nowa piosenka zespołu – „Parasol”. Singiel jest zapowiedzią nowego brzmienia wypracowanego z topowymi producentami muzyki pop. „Parasol” to po prostu opowiedziana w świetnym stylu historia z wakacji. Sprawdźcie sami, co można robić w deszczowe dni nad morzem.

Być może nie wszyscy wiedzą, że wokalista zespołu Loka – Grzegorz Porowski – jest autorem piosenki „Na jednej z dzikich plaż” zespołu Rotary, którego był liderem w latach 90. Ten przebój ma już 25 lat i chyba każdy w Polsce kojarzy tekst refrenu: „Lubiła tańczyć pełna radości tak, ciągle goniła wiatr”… Utwór ten jest hitem stacji radiowych i jedną z najchętniej wybieranych piosenek w klubach karaoke.  

Działający od 2012 roku zespół Loka ugruntował swoją pozycję na rynku, takimi przebojami jak „Atom miłości”, „Oczy miasta” oraz „Prawdziwe powietrze” i właśnie ten utwór „Prawdziwe powietrze” zespół wykonał dla w Operze Leśnej na TOP OF THE TOP SOPOT FESTIVAL, który można było oglądać na żywo w stacji TVN.