Fot. Materiały prasowe

ACTRESE ogłasza nowy singiel ‘COSMO’

ACTRESE, prezentuje nowy singiel – ‘COSMO’. Piosenka została napisana przez wokalistkę oraz wschodzącego kompozytora i  producenta – Jamiego Amosa (współpracował on z takimi artystami jak Nilufer Yanya, Tom Grennan and James Morrison). Nad produkcją pracował również Tom Quigley – nowy talent wśród producentów z UK. 

Istniejąca na Londyńskiej scenie muzycznej ACTRESE, jest gotowa podbić świat z tą idealnie nowoczesną interpretacją electro – pop. Piosenka wpada w ucho dzięki dynamicznym przejściom, wykorzystaniu sampli i poruszającej melodii. Szczery i momentami smutny tekst w połączeniu z elektroniczną muzyką lat 80-tych tworzy nietuzinkowy kontrast, a piosenka pełna jest skrajności. Eksperymentalny pop i taneczna kultura lat 80-tych; kokieteryjny sampling i pulsujący rytm; dyskotekowe organy i  hipnotyzujący głos – wszystko po to by oddać dramatyczną naturę utworu, gdy ACTRESE śpiewa: ‘When he whispered that he loved / Could he possibly have lied?’. ‘COSMO’ przynosi natychmiastową ucieczkę i dyskotekową energię, które idealnie współgrają z Cosmo w kieliszku  i tańcem w zapomnienie!

ACTRESE jest kobiecą twarzą nowej generacji indie pop, opisując swoją muzykę jako 'sexy envisionment of reality’. Jest uosobieniem bezkompromisowej marzycielki a porównywano ją do takich artystów jak MØ, Lykke Li, czy Romy z The XX. Jej ostatni singiel został wyróżniony na playlistach tworzonych przez Spotify (New Music, Fresh Finds). Dostarcza dzisiejszej muzyce powiewu świeżego powietrza patrząc w przyszłość, a dalej czerpiąc z korzeni, tymczasem po inspiracje sięga do twórczości muzyków takich jak The Weeknd, The xx i Dua Lipa.