Materiały prasowe

AKCENT i Olivia Addams prezentują wspólny utwór „Heart Attack”!

„Heart Attack” to owoc wyjątkowej współpracy Akcentu – jednego z najpopularniejszych projektów muzycznych z Rumunii z Olivią Addams, która aktualnie podbija listy przebojów w Polsce z singlem „Stranger”!

Piosenka opowiada o tym jak szybko potrafimy się zakochać i jak łatwo stracić kontrolę nad tym co czujemy, zapominając po części kim jesteśmy.

Jestem bardzo zadowolony, że miałam szansę nagrać piosenkę z Olivią, która jest jednym z najlepszych głosów z Rumuni na międzynarodowym rynku muzycznym. Piosenka z jej wokalem nabrała dodatkowej maggi. „Heart Attack” jest również punktem zwrotnym w mojej karierze – w stylu, podejściu do muzyki i strategii marketingowej

mówi Akcent

Uwielbiam współpracę z Akcentem przy tym projekcie! Kocham ten utwór i jestem pewna, że Wam też się spodoba!

dodaje Olivia

Za słowa i topline utworu odpowiadają Adrian Sina, Olivia Addams, Achim Marian, Andreas Oberg oraz George Papagheorghe.

Akcent, oprócz ogromnego krajowego sukcesu, cieszy się uznaniem zagranicznych fanów, a jego utwór „Kylie” został zagrany na Tomorrowland – jednym z największych festiwali muzycznych na świecie. Piosenki takie jak „Dragoste de Închiriat”, „Ti-am Promis”, „Buchet de Trandafiri” czy „My Passion” były dla fanów tanecznego brzmienia jednymi z najlepszych piosenek do imprez z przyjaciółmi.

Olivia Addams odniosła sukces w bardzo krótkim czasie, co pokazuje, że jej wyjątkowy wokal z nordyckimi wpływamui tytaniczna praca jest kluczem do sukcesu. Wszystko zaczęło się od zabawy na TikToku, który w końcu okazał się platformą startową dla młodej Artystki. „I’m lost”, „Dumb”, „Are We There” czy „Stranger” to single, które podbiły serca międzynarodowej publiczności. Te utwory można usłyszeć w największych rozgłośniach radiowych w Polsce, Rosji. Bułgaria czy Turcja. Ostatni singiel „Stanger” jest obecnie #1 na Shazam Polska!