Dawid Tyszkowski zachwyca debiutanckim singlem „Koszula”!

Dawid Tyszkowski – najnowsze odkrycie FONOBO Label, debiutuje w doskonałym stylu! Jego pierwszy singiel “Koszulka” od dziś dostępny jest we wszystkich serwisach streamingowych oraz na kanale YouTube wydawcy. Nad produkcją utworu czuwał Patrick The Pan.

Dawid Tyszkowski to młody wokalista i songwriter, który z muzyką związany jest od dzieciństwa. Swoją twórczość opiera na tym co czuje i słyszy. Cały czas poszukuje nowych inspiracji i eksperymentuje z różnymi gatunkami. Jego utwory to dojrzałe i pełne emocji teksty, które z łatwością łączy z oryginalnymi muzycznymi kompozycjami. Kilka miesięcy temu dołączył do wytwórni FONOBO Label, z którą wspólnie pracował nad swoim debiutanckim singlem.

Pierwszy singiel Dawida Tyszkowskiego nosi tytuł “Koszulka” i od dzisiaj dostępny jest we wszystkich serwisach cyfrowych. Piosenka to połączenie głębokiego i charakterystycznego wokalu z doskonałym świeżym brzmieniem.

Wydanie pierwszego singla to dla mnie duże wydarzenie. Jednak jestem dopiero na początku swojej drogi, więc już nie mogę się doczekać jak to wszystko się rozwinie w przyszłości.

komentuje swój muzyczny debiut Artysta

Autorem słów i melodii “Koszulki” jest Dawid Tyszkowski, a nad produkcją numeru czuwał Patrick The Pan. Piosence towarzyszy klip stworzony przez Michała Mazurka. Teledysk już teraz można oglądać na kanale artysty na YouTube.

Dawid Tyszkowski – kto to?

Dawid Tyszkowski – najnowsze odkrycie FONOBO Label. Z muzyką związany od dziecka. Mimo młodego wieku, tworzy dojrzałe i pełne emocji teksty, które z łatwością zmienia w oryginalne muzyczne kompozycje. Jego nieodłącznym atrybutem jest gitara, bez której nie wyobraża sobie pracy. Jak sam mówi, podczas tworzenia, musi ją choćby trzymać w dłoniach – dzięki temu pomysły same wpadają mu do głowy. Swoją twórczość opiera na tym co czuje i słyszy. Cały czas poszukuje nowych inspiracji i eksperymentuje z różnymi gatunkami. Aktualnie pracuje nad debiutanckim materiałem, nad którym od strony produkcyjnej czuwa Patrick The Pan.