Mad-Music.pl
Fot. materiały prasowe

Dla zdezorientowanych – “Oriental” i Marzena Ryt!

 
TAG -->

Po przełomowym otwarciu 2021 („Taki żart” NA SERIO  w dniu premiery trafił na playlistę Spotify „Polskie Hity” i okładkę playlisty Empik Music „Przebojowe dziewczyny”), Marzena Ryt nie zwalnia tempa! Nowy utwór „Oriental” już od pierwszych sekund zapada w pamięć dzięki dalekowschodniemu klimatowi (to zasługa instrumentu o nazwie tabla), przeradzającym się w zaskakujący finał. To prawdziwa podróż, która poszerza znaczenie alternatywnego popu, mianując Marzenę Ryt jedną z ambasadorek tego nurtu.

„Oriental” jest dla mnie utworem przełomowym, zarówno w sferze muzycznej jak i wizualnej. Zawarte są w nim moje własne przeżycia, co było dla mnie arcytrudne. Jednak dzięki temu mogłam pokazać kim jestem. 

Marzena Ryt  

Piosence towarzyszy klip, przenoszący nas do wirtualnej rzeczywistości pełnej… folderów, okienek, transformacji. Nie jest to przypadek, ale czy ktoś uwierzy, że na co dzień Marzena jest przykładną studentką Informatyki?

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Polub nas!

Reklama

  •  
    TAG -->

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .
 
TAG -->

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama