„Kiedy powiem sobie dość” oczami (i głosem!) Rosalie.

Rosalie. zadebiutowała trzy lata temu krążkiem Flashback, dzięki któremu szybko zyskała miano topowej twórczyni, jeśli chodzi o r’n’b w kraju. Jest jedną z niewielu wokalistek, która doskonale łączy ze sobą wiele gatunków muzycznych: soulu, r’n’b, elektroniki z domieszką popu. Rok temu światło dzienne ujrzało iDeal, a teraz z okazji międzynarodowego święta kobiet pojawił się wyjątkowy cover.

Kiedy powiem sobie dość jest jedną z najbardziej znanych ballad rockowych w dorobku Agnieszki Chylińskiej i zespołu O.N.A. – i choć minęło już ćwierćwiecze od czasu premiery, utwór wciąż należy do czołówki przebojów. Spowodowany pandemią brak koncertów Rosalie. wykorzystuje na prace w studio i właśnie dziś, w dniu święta wszystkich kobiet, premierę ma nietypowy cover stworzony we współpracy z Chloe Martini. Cover jest pełen gitarowych dźwięków, które dopełniają syntezatory i mocny bass.

To tekst, który stał się symbolem naszej młodości, choć ma już trochę lat, nadal jest bardzo aktualny. Brak samoakceptacji, złamane serce, gniew, samotność to tylko niektóre z motywów, dzięki którym każdy z nas potrafi utożsamić się z tym kawałkiem. Agnieszka Chylińska wraz z Grzegorzem Skawińskim stworzyli ponadczasowy utwór, który wart jest nowych interpretacji i swoją siłą powinien dotrzeć do młodszego pokolenia.

Cover to część planu wydawniczego na ten rok, który zakłada publikację jeszcze kilku utworów, zanim wokalistka rozpocznie pracę nad kolejnym albumem. Miesiąc temu swoją premierę miał remix piosenki Chodź, chodź, chodź z gościnnym udziałem Janka – rapowanie. Nie możemy doczekać się dalszych premier, po tak dobrej zapowiedzi jaką jest Kiedy powiem sobie dość!


Więcej:

Rosalie. na Facebooku