Eliza and the Bear supportem The Vamps!

The Vamps w Polsce! Po wyprzedanym koncercie w maju 2018, uwielbiany w naszym kraju zespół powraca, aby zagrać swoje największe przeboje. Tym razem Brytyjczycy wystąpią na warszawskim Torwarze, już 24 października 2019 roku. Supportem na europejskiej trasie zespołu będzie Eliza and the Bear.

Eliza and the Bear to indie rockowy zespół, założony w 2011 roku w Londynie. Nazwa grupy wzięła się od tytułu tomiku wierszy napisanego przez Eleanor Rees. Przełomowym momentem w ich karierze było wydanie singla Friends z debiutanckiego albumu „Eliza And The Bear”. W skład zespołu wchodzą obecnie James Kellegher (wokal, gitara), Martin Dukelow (gitara), Chris Brand (gitara basowa) i Paul Kevin Jackson (perkusja). Brzmienie zespołu to mix indie folku, popu i rocka – jest bardzo energetyczne i niesie bardzo pozytywne przesłanie. Zespół wykona piosenki m.in. ze swojego najnowszego albumu „Group Therapy”.

The Vamps to brytyjski zespół popowy, który od 2012 roku zdobywa serca nastolatek na całym świecie. Ich klipy mają miliony odsłon na YouTube, a singiel „Can We Dance” na brytyjskich listach przebojów przegrał jedynie z „Counting Stars” One Republic.

Grupę tworzy czterech młodych Brytyjczyków: Brad Simpson (wokalista), James McVey (gitarzysta), Connor Ball (basista) i Tristan Evans (perkusista). Ich przygoda rozpoczęła się dzięki YouTube, a członkowie zespołu do dziś dbają o swoją obecność w social mediach i kontakt z fanami na całym świecie. Na koncie mają już dwa długogrające albumy („Meet The Vamps” i „Wake Up”), trasę z McFly i support Seleny Gomez na jej londyńskich koncertach. Ich koncerty wyprzedają się w ciągu kilku godzin! W 2017 ukazała się ich trzecia płyta, zatytułowana „Night & Day”. Bilety na koncert dostępne są w wybranych punktach sprzedaży, a także na stronie LiveNation.