Pic_FelixJaehn_SICKO_all_artists_©-Dalton-Misner/Materiały prasowe

Felix Jaehn wraca z „SICKO”

Po zakończeniu przerwy od mediów społecznościowych, Felix Jaehn powraca z singlem „SICKO”, chwytliwą mieszanką popu i dance, która z pewnością podbije radiowe fale i parkiety.

Po udanych singlach „Close Your Eyes” i „Thank You (Not So Bad”) z VIZE, Felix połączył siły ze współpracownikami DJ Snake’a i G-Eazy’ego: Gashi i FAANGS. W ostatnich miesiącach Jaehn ograniczył aktywności w mediach społecznościowych, a skupił się na doskonaleniu songwritingu. O swoim najnowszym singlu opowiada:

Felix Jaehn

SICKO to ktoś, kto jest w każdym z nas. Mamy mroczne strony charakteru, które ujawniają się od czasu do czasu. Przez pewien okres kontrolowały one i moje życie. Kawałek „SICKO” to próba uchwycenia energii, którą poczuliśmy z FAANGS i Gashi podczas nocnej sesji w studiu. Kiedy usłyszałem, jak Gashi rapuje w zwrotce i hooku, zmiotło mnie z nóg. Wiedziałem, że mamy dla Was gotowy przebój!

FAANGS dodaje:

Proces nagrań był wyjątkowy. W „SICKO” jest wszystko, co uwielbiam jako autorka piosenek i artystka: mrok, obrazowe teksty oraz dawka energii, z której Felix słynie. To nasza pierwsza współpraca, jak również jeden z pierwszych profesjonalnie zarejestrowanych przeze mnie kawałków. Nigdy nie zapomnę tej nocy w studiu! Jaehn jest wyjątkową osobą, wspaniałym przyjacielem, dlatego tym bardziej cieszę się, że mogę uczestniczyć w tym projekcie. To jak Halloween w klubie!

Felix Jaehn szykuje się do wydania nowego albumu. Informacje wkrótce!