Fot. Materiały prasowe

Holy Molly w akustycznej wersji „Twinkle Twinkle” z refrenem po polsku!

Holly Molly prezentuje live session nagraną specjalnie dla polskich fanów.

Utwór „Twinkle Twinkle” zaśpiewany jest w piękny, emocjonalny sposób, a sama sesja nagrana została w miejscu o uroczym wystroju, wypełnionym kolorowymi balonami. Artystce bardzo spodobało się śpiewanie po polsku, jak również cała koncepcja sesji na żywo.

Twinkle Twinkle to hymn stworzony dla kobiet. Kiedy pisałam tę piosenkę, myślałam o poeksperymentowaniu z jej nieco mroczniejszą stroną. Jestem bardzo podekscytowana, że będziecie mogli usłyszeć mój występ, podczas którego na nowo zinterpretowałam utwór. Śpiewanie po polsku okazało się być sporym wyzwaniem- nie będę ukrywać, nie było łatwo. Ale fakt, że mam swoich fanów w Polsce jest tak budujący i wzruszający, że z przyjemnością nauczyłam się śpiewać w Waszym języku. Jestem zachwycona każdą sekundą tego, co powstało i nie mogę się doczekać Waszej reakcji. To niesamowite, jak wiele serca można włożyć w wykonanie piosenki w języku, którego się nawet nie zna.  Ale to jest chyba właśnie ta magia muzyki, która nas łączy, niezależnie od tego, jakiej jesteśmy płci, narodowości, orientacji seksualnej, czy wyznania

powiedziała Holy Molly

Utwór „Twinkle Twinkle” osiąga świetne wyniki zarówno w radio, jak i na platformach streamingowych w Europie, Rosji, czy Chinach. Holy Molly może pochwalić się miesięcznie ponad milionem słuchaczy na Spotify i ogromnym  sukcesem utworu na tej platformie. Pojawił się on na kilku znaczących playlistach, takich jak Mint z ponad 5,5 mln słuchaczy, Dance Brandneu, Main Stage, SLAP!.

Piosenkę można znaleźć także w TOP 200 Shazam w Rumunii i Bułgarii oraz w Apple Music na wielu ważnych playlistach. „Twinkle Twinkle” grany jest również w stacjach radiowych w Polsce, Francji, Rosji, Rumunii, na Ukrainie i Niemczech, gdzie został doceniony przez największe radia regionalne: Bayern 3, MDR i ADR.