Holy Molly wzrusza w nowym utworze „Facem cum vrei tu”

Po przebojowym utworze „One And Only” Holy Molly prezentuje utwór w ojczystym języku!

Miłość, tak piękna i szczera, jak tylko może być, może łatwo stać się jedynie kontrolą. Moment, w którym pozwalasz ludziom decydować o tym, co jest dla ciebie najlepsze, to moment, w którym tracisz kontakt z samym sobą i swoją duszą. A jednak, czy uciekłbyś od miłości? O tym właśnie opowiada Holy Molly w swoim najnowszym utworze. „Facem cum vrei tu” opisuje dysonansowy związek, w którym brakuje komunikacji, co prowadzi do chaosu, w którym zawsze jedno cierpi bardziej.

Piosenka została napisana przez samą Holy Molly, Adriana Istrate i Costela Domințeanu, który zajął się również produkcją.

Rzadko kiedy napisanie utworu było dla mnie tak trudne. Myślę, że <<Facem cum vrei tu>> mówi tak wiele, że nie pozostawia miejsca na interpretację. Wina, wrażliwość, kontrola, miłość, chaos, samotność. To wszystko jest częścią historii, którą próbowałam nakreślić razem z Adim i Costi. I o tym, że bez względu na to, jak jest ciężko, nie można zrezygnować z miłości. Jest ona klejem, który wiąże i obejmuje wszystkie inne rzeczywistości. Czy to jest trudne? Tak. Czy jest cudowna? Tak!

mówi Holy Molly

Kim jest Holy Molly?

Holy Molly jest piosenkarką, autorką tekstów i aktorką. Znana z potężnego głosu i wzruszających tekstów artystka uważana jest za wschodzącą gwiazdę Rumunii. Współpracowała już LIZOT, Olivią Addams czy Alexem Parkerem. Jej piosenki, takie jak „Twinkle Twinkle” i „Shot a friend”, zostały odtworzone ponad 80 milionów razy. Utwór „Sunday Night” znalazł się na szczycie #3 na Radio Chart Poland.