Holy Molly x VAMERO – „Shake it”! Międzynarodowy utwór z polskim akcentem

Wskakujcie na parkiet, bo gdy tylko usłyszycie pierwsze dźwięki „Shake it”, wszystkie reflektory skierują się prosto na Was! Mocny wokal Holy Molly i dźwięki, które stworzył VAMERO (duet współzałożony przez polskiego producenta Andy Dust’a) to idealne muzyczne połączenie, od którego nie będziecie mogli się uwolnić!

Holy Molly to piosenkarka, songwriterka i aktorka, znana z mocnego głosu i wyjątkowych tekstów. Artystka uważana jest obecnie za objawienie przemysłu muzycznego w Rumunii. W swojej karierze współpracowała z czołowymi nazwiskami w branży muzycznej, takimi jak LIZOT, Alex Parker, Cosmo & Skoro oraz Shanguy, dzięki którym trafiła na najważniejsze playlisty na Spotify. Po międzynarodowym sukcesie „Menage a Trois”, „Back to her”, „Twinkle Twinkle” i „Shot a friend”, artystka wydała numer „Plouă” wraz z raperem Tata Vlad, który znalazł się na szczycie Airplaya w Rumunii. Jej singiel „Watch Me” również odniósł duży sukces w rodzimym kraju Holy, plasując się w TOP10 Airplaya, a utwór artystki pt. „Sunday Night” (z LIZOT) zajął #3 miejsce na polskim Airplayu,

VAMERO to projekt założony przez polskiego producenta Andy Dust’a i niemieckiego DJ’a Vicero. Pomysł na VAMERO narodził się w 2015 roku, kiedy Andy po raz pierwszy usłyszał Vicero podczas jednego z jego DJ-skich setów. Odkryli wspólną pasję do mrocznych i pokręconych klimatów długich, klubowych nocy we Frankfurcie i zaczęli razem produkować muzykę EDM/Dance. Po jakimś czasie zdecydowali się na solowe kariery – ich rozłąka trwała jednak tylko kilka miesięcy i w marcu 2020 roku ponownie połączyli siły.  Spotkali się w studiu już następnego dnia, tworząc pierwsze demo, które później wysłali braciom VINAI. To zaowocowało ich pierwszą współpracą – utwór „Rise Up” ukazał się w maju 2020 roku. Numer z każdym dniem zyskiwał coraz większą popularność, znalazł się na playlistach stacji radiowych w kilku europejskich krajach w tym w Polsce, Niemczech i Francji. Następnie Andy natknął się na duet MOWE, któremu przedstawił pomysł na nową piosenkę. MOWE natychmiast podchwycili temat i w czerwcu 2020 roku światło dzienne ujrzał numer „Game” autorstwa VAMERO & MOWE. Po dwóch niezwykle udanych wydawnictwach, Andy i Vicero mieli jeszcze więcej energii do działania. Zdecydowali się na nagranie coveru „Bleeding Love” Leony Lewis, do którego zaprosili niemiecki duet LIZOT. Piosenka została wydana w grudniu 2020 roku i już w pierwszym tygodniu po premierze wspięła się na 3. miejsce niemieckich list iTunes. VAMERO nieustannie pracują nad nowymi utworami i przypominają, że ​​„to dopiero początek ich wspólnej przygody i od tej chwili będą jeszcze śmielej podążać naprzód”.