Fot. Materiały prasowe

Karin Ann z nowym singlem „i yearn for agony”

Karin Ann kontynuuje współpracę z producentem Yungblud i prezentuje nowy singiel “i yearn for agony”!

Karin Ann, młoda piosenkarka ze Słowacji, wydaje kolejny singiel ze swojej nadchodzącej EPki, którą stworzyła pod czujnym okiem doświadczonego Matt’a Schwartz’a (Yungblud,  Massive Attack)  i słowackiego producenta Tomi Popovic’a.

Wraz z piosenką “i yearn for agony” artystka wydała również teledysk, który nawiązuje do tytułów prosto z horrorów. Karin Ann, której pierwszy singiel został świetnie przyjęty w Czechach, Niemczech, Polsce, Słowacji czy na Węgrzech, uczestniczyła zarówno w storyboardzie, jak i samym reżyserowaniu klipu.

Posłuchaj tu: https://MagicRecords.lnk.to/Karin_Ann_iyfa

Dla mnie, i yearn for agony to utwór bardzo wizualny. Kiedy pisałam scenariusz do teledysku, od razu wpadła mi do głowy koncepcja bazująca na historiach o duchach, horrorach i sprawach karnych. Wszystko to przerodziło się w video, które celowo jest nieco nieprzyjemne i niewygodne dla widzów

stwierdziła Karin Ann

Jak potwierdza sama piosenkarka, utwór “i yearn for agony” opowiada o najmroczniejszym czasie w jej życiu.

Przez długi czas żyłam w niezgodzie z samą sobą. Zastanawiałam się, dlaczego nie mogę być taka, jaką chcą mnie widzieć inni. Obwiniałam się o wszystko, doprowadziło mnie to do takich stanów psychicznych, które mogą być porównywalne do agonii. I o tym jest właśnie utwór

stwierdziła Karin Ann, która ma nadzieję, że piosenka ta pomoże osobom, które przechodzą przez to samo

Jeżeli piosenka pomoże też tym, którzy nie doświadczyli niczego podobnego, będę tym bardziej szczęśliwa

podsumowuje artystka

Przypomnijmy, że Karin Ann wystąpi przed sanah na trasie #nosory tour, która z z racji obeznej sytuacji została przełożona na 2021! Stay Tuned!