KIWI ZNÓW HIPNOTYZUJE! Singiel „Plagiat” już dostępny!

KIWI zachwyca kolejnym numerem! Młoda artystka prezentuje nowy singiel promujący nadchodzący wielkimi krokami debiutancki album. Kawałek „Plagiat” już teraz dostępny jest w serwisach streamingowych oraz na kanale FONOBO Label na YouTube. 

Kiwi – krakowska artystka odkryta w ramach akcji FONOBO Pitcher, nie przestaje zaskakiwać! Po bardzo dobrze przyjętej EPce, młoda wokalistka i autorka tekstów, zapowiada swój debiutancki album. Do tej pory promowała go dwoma utworami – wydanym w czerwcu 2021 r. kawałkiem „Tańcz” oraz piosenką „Monochrom”, której premiera odbyła się pod koniec sierpnia. Teraz prezentuje trzeci singiel zapowiadający płytę, która ukaże się w przyszłym roku nakładem wydawnictwa FONOBO Label. 

Najnowszy singiel nosi tytuł „Plagiat” i jest idealnie wyważonym połączeniem hipnotyzującego brzmienia i ujmującego wokalu. Za jego produkcję odpowiada SARNULA, za miks Mateusz Hulbój, a master – Michał Eprom Baj. Autorką tekstu jest KIWI, która swój nowy utwóropisuje słowami: „Plagiat” to mój protest przeciwko udawaniu kogoś, kim się nie jest. Spróbujmy poszukać prawdy w sobie, zamiast iść na skróty klonując innych.

Kawałek dostępny jest od piątku (08.10.2021) we wszystkich serwisach cyfrowych. Piosence towarzyszy teledysk, który można obejrzeć na kanale FONOBO Label NA YouTube. Jego autorem jest Mikołaj Kołodziejczyk (Kołodziejczyk Video).

Kim jest KIWI?

Pod pseudonimem KIWI kryje się Wiktoria Nazarian, wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów z Krakowa. Ma w sobie pół krwi polskiej i pół ormiańskiej. Zanim rozpoczęła solową karierę była częścią projektu Out Of The Box, który współtworzyła z Mateuszem Frankiewiczem z Hyper Son. Swój pierwszy singiel pt. „Zatraceni” wydała w ramach projektu FONOBO Pitcher. Kontynuując współpracę z FONOBO Label wypuściła EPkę „Nocą”. Po drodze artystka została doceniona przez Spotify, a teraz zbiera materiał na debiutancką płytę. Dotychczas ukazały się dwa utwory promujące nadchodzący album – „Tańcz” oraz „Monochrom”. Mówi, że najpiękniejsze rzeczy powstają, kiedy zamknie się sam na sam z Abletonem w swoim pokoju na jedenastym piętrze. Uwielbia połączenie delikatnego wokalu z elektronicznym brzmieniem. Tworzy piosenki, które łapią za serce i hipnotyzują słuchacza.