Maya Krav zaprasza na „VIGZE”

Maya Krav prezentuje kolejny, autorski utwór „VIGZA”.

Tytuł utworu wziął się od słowa „wixa”, które może być opisywane jako wstąpienie w nowy wymiar rzeczywistości. Pomimo, że jest najczęściej używane w trakcie techno imprez, to jest również stosowane jako określenie emocji, między innymi euforii, która nie pozwala człowiekowi zapomnieć o najbardziej magicznych przeżyciach. I takie odczucia wzbudza ta piosenka.

Jest to pierwsza piosenka Artystki, której głównym instrumentem jest gitara z perkusją, a jednak zachowuje swój elektroniczny klimat.

Maya Krav – kim jest?

Maya Krav – producentka muzyki elektronicznej oraz zwyciężczyni programu muzycznego Stage4YOU. Na co dzień zajmuje się nie tylko komponowaniem, ale również remiksowaniem – jej remix „Miło Było Pana Poznać” Mery Spolsky, został doceniony przez samą autorkę oryginału.

Do tej pory miała okazję m.in. supportować Sanah na wydarzeniu „Siła Jest Kobietą”, a także zagrać na Juwenaliach w trzech dużych miastach (Warszawie, Krakowie i Gliwicach). Pochodzi ze Śląska, a każdy jej koncert jest niezwykłym świetlnym i imprezowym show!