Mad-Music.pl
 
TAG -->

The Dumplings jest młodym duetem tworzącym elektropopowe dźwięki – od początku nastawionym na jeden gatunek muzyczny, który ewoluuje wraz z każdym kolejnym wydawnictwem zespołu. RAJ to trzeci album, który nawiązuje do stylistyki poprzednich krążków, ale wyróżnia się dużo większą dojrzałością.

Nowa płyta została w całości wyprodukowana, napisana i stworzona przez twórców złotych albumów No Bad Days i Sea You Later. RAJ to zbiór zaledwie ośmiu utworów napisanych wyłącznie w języku polskim, co jest miłym zaskoczeniem – duet wcześniej w większości tworzył piosenki anglojęzyczne. Premierze trzeciej płyty towarzyszy trasa koncertowa obejmująca aż 18 miast.

Nasza trzecia płyta to powrót do naszych czysto elektronicznych brzmień z czasów pierwszej płyty. Mniej w niej jednak jasnych lekkich brzmień, za to dużo mroku i tajemnicy. W tekstach można znaleźć wiele odniesień do różnych tekstów kultury: m.in. filmu „Zapach kobiety”, literatury Tołstoja i Cortazara. To krótka, ale treściwa forma.


Więcej:

The Dumplings na Facebooku

Małgorzata Soboczyńska

Wiele razy w życiu wybrałam zły kierunek, ale w końcu dotarłam tam, gdzie być powinnam. Studiuję dziennikarstwo i komunikację społeczną, a tu spełniam muzyczne marzenia.

Inspirują mnie Ralph Kaminski, Coldplay, Kortez, Paweł Domagała, LemON – czyli w wielkim skrócie muzyka wrażliwa. Ale jestem otwarta na wszystko co dobre, nie skreślam żadnego gatunku ani muzyka! I tym co wpada mi w ucho, dzielę się tutaj :)

Polub nas!

Reklama

  •  
    TAG -->

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .
 
TAG -->

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama