Mad Music Live Session/okładka AURA.

Mad Music Live Session | AURA.

AURA. to świeża twarz na polskim rynku muzycznym. Artystka początkowo znana z umieszczania coverów na swoim kanale YouTube wydała trzy single, które przybliżają nas do premiery debiutanckiej. Teraz możecie posłuchać wyjątkowych utworów nagranych w ramach Mad Music Live Session.

Mad Music Live Session/okładka AURA.

AURA. – kim jest?

Jak sama mówi: „Każdą swoją myśl zamykam w melodiach – kolekcjonuję wspomnienia„. Twórczość AURY. to połączenie muzyki rozrywkowej i elektronicznej, która nie lubią bezpiecznych dźwięków. W swoich tekstach łączy różne spojrzenia na relacje i wszechświat z nieustającym niepokojem myśli. 

W lipcu 2020r. dołączyła do projektu @mynameisnew w wytwórni KAYAX. Ta współpraca zaowocowała wydaniem debiutanckiego singla pt. „NIEZNAJOMY” wraz z teledyskiem (promowanym na kanale KAYAX.TV).

Na dużej scenie wokalistka  zadebiutowała na XVI Międzynarodowy konkursie piosenki  “RZESZÓW CARPATHIA FESTIVAL” gdzie miała okazję pokazać swój autorski materiał i  znaleźć się w gronie 15 najlepszych wokalistów.

Obecnie na swoim koncie muzycznym posiada 3 single: 

  • „Nieznajomy” wydany w ramach projektu My Name Is New.
  • „Przy Mnie bądź” wydane samodzielnie na początku tego roku 
  • „Wolniej” wydany w połowie marca

Aktualnie trwają prace nad kolejnym singlem, którego data premiery zostanie ogłoszona w połowie Maja.

Co zaśpiewała?

AURA. w ramach projektu Mad Music Live Session nagrała aż 4 utwory! Dwa z nich to autorskie kompozycje – „Wolniej” oraz „Przy Mnie Bądź„. Wokalistka zdecydowała się także na cover piosenki „Testosteron” ikony polskiej muzyki Kayah. Artystce niestraszny również język angielski! Na warsztat wzięła utwór „I’m Not The Only One„, który w oryginale wykonuje Sam Smith.

Aura – Wolniej

Aura – I’m Not The Only One

Aura – Testosteron

Aura – Przy Mnie bądź

AURA. w internecie:

O projekcie:

Mad Music Live Session to jedyny w swoim rodzaju, międzynarodowy projekt muzyczny portalu Mad-Music.pl, w którym artyści śpiewają covery oraz autorskie piosenki. Akcja zrzesza debiutantów, artystów niszowych i popularnych.

Zgłoś chęć udziału w projekcie!

KLIKNIJ TUTAJ, przeczytaj więcej i zgłoś się do projektu!

Mad-Music.pl w internecie:

Subskrybuj nas na YT: