Mad-Music.pl

Shawn Mendes w Polsce w 2019 roku! Poznaj szczegóły koncertu!

Shawn Mendes w Polsce! Kanadyjski wokalista oraz autor wielu tekstów już niedługo zaprezentuje swoją nową płytę. Artysta ogłosił również światową trasę koncertową, a jednym z przystanków jest Polska!

Już 25 maja do sprzedaży trafi trzeci studyjny album Shawna Mendesa, który został zatytułowany po prostu “Shawn Mendes”. Wydawnictwo będzie zawierać m.in. “In My Blood”, “Lost In Japan” oraz niedawno wydany duet z Khalidem – “Youth”. Płycie będzie towarzyszyć duża trasa koncertowa “The Shawn Mendes Tour”, która obejmie ponad 50 miejsc w Europie i Ameryce Północnej. Na liście państw, w których wystąpi młody artysta znalazła się również Polska. Shawn Mendes zagra przed polską publicznością 2 kwietnia 2019 roku w krakowskiej TAURON Arenie. Bilety do ogólnej sprzedaży trafią już 18 maja, a dla zapisanych w newsletterze Alterklubu wejściówki będą dostępne już 17 maja od godziny 10. Niestety nie znamy jeszcze cen biletów.

Przypomnijmy, że Shawn Mendes stał się rozpoznawalny dzięki hitowi “Stitches”, który promował pierwszy album wokalisty – “Handwritten”.

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!